info@decksun.com         phone ico02 021-22644865 email ico05

فروش چوب پلاست

 

چوب پلاستیک به عنوان یک محصول با نگهداری کم وشاید بهتر است گفته شود بدون نیاز به نگهداری وهمچنین محصولی با دوام بالا سال هاست به بازار عرضه شده خرده فروشی چوب پلاست در دنیا روز به روز بیشتر شده است و اقبال خریداران به این محصول رشد چشمگیری داشته است.

استفاده از چوب پلاستیک  بعنوان مصالح کف سازی،  درب، پنجره، نرده، نمای سایدینگ، چوب چشم انداز، قطعات داخلی ماشین و مبلمان شهری طیف وسیعی از کاربری را به این محصول سبز داده است. اکثر این محصولات خارج از منزل ودر فضای بیرونی استفاده می شوند و در نتیجه در معرض مستمر رطوبت، آفتاب، و هوا قرار دارند ودوام و مقاومت چوب پلاست در همه شرایط جوی آن را به محصولی بی بدیل با کاربری های ذکر شده تبدیل کرده است .

برای اولین بار فکر مخلوط کردن پلاستیک و چوب با یگدیگر محصولی را پدید آورد که امروزه به آن چوب پلاستیک می گوییم از تلفیق این دو محصول چوب پایداارتری ساخته شد  ودر نتیجه چوب پلاست بر خلاف چوب؛ مقاوم در برابر جذب رطوبت و پوسیدگی قارچی گردید. با این حال، پس از بیش از یک دهه از استفاده در معرض فضای باز، مسائل و مشکلاتی برای محصول اتفاق افتاد که این از دید کارشناسان فن پنهان نماند. پس از تولید محصولات نسل اول این مشکلات خود را نشان دادندو صنعت چوب پلاستیک آغاز به  حل مسائل مربوط به عملکرد از طریق بهبود فرمولاسیون با مواد افزودنی از جمله قارچ کش ها،نگهدارنده ها سعی در بهبود عملکرد بیشتر محصول نمود و این مهم به طور مداوم امروز در حال ارتقا می باشد.

فروش چوب پلاست در کشور ما هم نه با سرعت کشورهای دیگر ولی با آهنگی کند تر در حال شکل گیری می باشد. مصرف کنندگان کم کم پی به مزایای چوب پلاست برده اند و روند فروش آن رو به بهبود می باشد.

نسل جدید چوب پلاست در راه است که زیبایی آن چشم گیر و دوام آن فوق العاده می باشد و بر این باوریم سهم بیشتری از بازار را از آن خود خواهد کرد.

درباره ما

شرکت چوب پلاست دکسان، تولید کننده با کیفیت ترین پروفیل های چوب پلاست و چوب پلاستیک جهت کف و نمای ساختمان، مبلمان شهری، آلاچیق، روف گاردن ، نرده 

facebook linkedin instagram telegram

تماس با ما

آدرس:ایران، تهران، خيابان شریعتی،پایین تر از مترو شریعتی،بعد از کوچه فلسفی،پلاک 1186 ،طبقه دوم ،واحد 12
تلفن:22644865 - 021
ایمیل: info[at]decksun[dot]com

Top