info@decksun.com         phone ico02 021-22644865 email ico05

11 دلیل استفاده از چوب پلاست در نمای ساختمان

نمای چوب پلاست

11 دلیل استفاده از چوب پلاست در نمای ساختمان

با توجه به پیشرفت روز افزون و چشمگیر صنعت ساختمان سازی و به دنبال آن تولید مصالح جدید مهندسین در تلاشند تا با به بکارگیری بروز این علم در پروژه های خود علاوه بر راحتی کارشان نتیجه دلپذیرتری را کسب کنند. چوب پلاست یکی از آن مصالح نوینی می باشد که توجه بسیاری از پیمانکاران نما را بخود جلب کرده است.

در سال های اخیر بدلیل زیبایی بالا و دوام در برابر رطوبت و نور خورشید،استفاده از نمای چوب پلاست زیاد شده است.نحوه اجرای این پروفیل در نمای ساختمان و ویلا به دو صورت یکپارچه و لوورمی باشد.

نمای چوب پلاست
قیمت نمای چوب پلاستیک

مزایای استفاده از چوب پلاستیک در نما:

همانطوری که می دانید امروزه صنایع بسیار پیشرفت داشته اند و روز به روز محصولات جدیدی برای ساخت و ساز و … تولید می شود. یکی از این محصولات چوب پلاست می باشد که جدید می باشد و از آن استفاده فراوانی می شود. استفاده از چوب پلاستیک در نمای ساختمان مزایای بسیاری دارد که در ادامه برخی از آنها را بیان می کنیم.

 1. این مواد کاملا ضد آب و ضد رطوبت هستند، تولید آن به گونه ای است که آن را 100 درصد ضد آب تولید کرده اند.
 2. یکی از مهمترین مزایای چوب پلاستیک این است که عایق تمامی اشعه های رادیو مغناطیسی، سرما و گرما می باشد. به همین دلیل است که امروزه از این وسیله برای بسیاری از افراد استفاده می کنند.
 3. به دلیل ویژگی آنتی باکتریال که در این محصول وجود دارد، در برابر نفوذ و جذب هرگونه باکتری و میکروب مقاوم می باشد. همچنین هر گونه اسید و چربی و … نمی توانید از این محصول رد شود. در واقع باید بدانید بهترین محصولی که در برابر تمامی عوامل بیرونی مقاومت خوبی نشان می دهد چوب پلاستیک و اجرای چوب پلاست است.
 4. در تمامی شرایط آب و هوایی که به وجود می آید انبساط و انقباض ندارد. یعنی در سخت ترین شرایط آب و هوایی گرم و سرد این محصول هیچ تغییری نمی کند.
 5. با اینکه وزن آن بسیار سبک می باشد، استقامت بسیار بالایی دارد و در برابر هر نوع ضربه و آسیبی مقاوم است.
 6. در برابر تمامی حوادث ناگهانی مانند اتصالات برقی و حریق مقاوم است و در اصل اگر عوامل طبیعی با این محصول برخورد کنند خنثی می شوند.
 7. عمر مفید این محصول 30 سال می باشد، در این 30 سال شما هیچ گونه ضربه، آسیب دیدگی، کسر مقاومت، تغییر شکل و … را در آن مشاهده نخواهید کرد.
 8. با تمامی مواد شوینده و پاک کننده ای که در بازار وجود دارد می توانید این محصول را شستشو دهید و با شستشو ظاهر و باطن این محصول هیچ تغییری پیدا نخواهد کرد، چرا که ضد آب است.
 9. جانورانی مانند موریانه و مورچه از این محصول نمی توانند عبور کنند چرا که در برابر نفوذ آنها بسیار مقاوم می باشد.
 10. این محصول به طور 100 درصد قابل بازیافت است، همچنین با محیط زیست هماهنگی بسیار خوبی دارد.
 11. اگر هر ضربه ای به این محصول وارد شود هیچ ترک خوردگی در آن مشاهده نخواهید کرد، چرا که مقاومت بسیار بالایی دارد.

 

 

مشاهده لیست قیمت چوب پلاست

نمای چوب پلاست | نماپوش چوب پلاستیک | نمای چوبی | چوب پلاستیک در نما | چوب پلاست | چوب پلاستیک  | کاربرد چوب پلاستیک نما |  نماپوش چوب پلاستیک چوب پلاست نما

درباره ما

شرکت چوب پلاست دکسان، تولید کننده با کیفیت ترین پروفیل های چوب پلاست و چوب پلاستیک جهت کف و نمای ساختمان، مبلمان شهری، آلاچیق، روف گاردن ، نرده 

facebook linkedin instagram telegram

تماس با ما

آدرس:ایران، تهران، خيابان شریعتی،پایین تر از مترو شریعتی،بعد از کوچه فلسفی،پلاک 1186 ،طبقه دوم ،واحد 12
تلفن:22644865 - 021
ایمیل: info[at]decksun[dot]com

Top